kpackage - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Could not create package root directory: %1
bg: Не може да се създаде коренната директория на пакет %1

en: No such file: %1
bg: Няма такъв файл: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
bg: Грешка при отваряне на пакетния файла, вероятно заради неподдържан архивен формат: %1 %2

en: Could not open package file: %1
bg: Не може да се отвори пакетния файл: %1

en: Package is not considered valid
bg: Пакетът не се приема за валиден

en: Package plugin id not specified: %1
bg: Няма зададен идентификатор за приставка на пакета: %1

en: Package plugin id %1 contains invalid characters
bg: Идентификаторът за приставка на пакета %1 съдържа невалидни символи

en: The new package has a different type from the old version already installed.
bg: Новият пакет е от различен тип от вече инсталираната стара версия.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
bg: Невъзможно е да се премахне старата инсталация на %1, намираща се на адрес %2. грешка: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
bg: Няма да се инсталира версия %1 на %2. Версия %3 вече е инсталирана.

en: %1 already exists
bg: %1 вече съществува

en: Could not install dependency: '%1'
bg: Не може да се инсталира зависимост: '%1'

en: Could not move package to destination: %1
bg: Не можа да премести пакета до дестинация: %1

en: Could not copy package to destination: %1
bg: Не можа да копира пакета в дестинация: %1

en: package path was deleted manually
bg: пътят на пакета е изтрит ръчно

en: %1 does not exist
bg: "%1" не съществува

en: Could not delete package from: %1
bg: Пакетът не може да се премахне от: %1

en: Failed to generate a Package hash for %1
bg: Неуспешно генериране на хеш за пакет за %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
bg: SHA1 хеш за пакет в %1: '%2'

en: Listing KPackageType: %1 in %2
bg: Списък на KPackageType: %1 в %2

en: Error: Plugin %1 is not installed.
bg: Грешка: Приставката %1 не е инсталирана.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
bg: Изисква се една от следните опции: инсталиране, премахване, надграждане или списък.

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
bg: Грешка: Не може да се намерят метаданните за приставка: %1

en: Showing info for package: %1
bg: Показване на информация за пакет: %1

en:   Name       : %1
bg:   Име       : %1

en:   Description: %1
bg:   Описание: %1

en:   Plugin     : %1
bg:   Приставка:%1

en:   Author     : %1
bg:   Автор: %1

en:   Path       : %1
bg:   Път: %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
bg: Packageroot и глобалните настройки са е конфликт. Моля, изберете само едно от тях.

en: KPackage Structure Name
bg: Структурно име на KPackage

en: Path
bg: Път

en: Package types that are installable with this tool:
bg: Видове пакети, които могат да се инсталират с този инструмент:

en: Built in:
bg: Вградени:

en: KPackage/Generic
bg: KPackage/Общи

en: Provided by plugins:
bg: Предоставени от приставки:

en: Successfully upgraded %1
bg: Успешно актуализиране на %1

en: Successfully installed %1
bg: Успешно инсталиране на %1

en: Error: Installation of %1 failed: %2
bg: Грешка: Неуспешно инсталиране на %1: %2

en: Upgrading package from file: %1
bg: Актуализиране на пакет от файл: %1

en: Successfully uninstalled %1
bg: Успешно деинсталиране на %1

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
bg: Грешка: Неуспешно деинсталиране на %1: %2

en: KPackage Manager
bg: Мениджър KPackage

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
bg: Генериране на хеш SHA1 за пакета в <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
bg: За инсталиране или премахване. Отнася се за пакетите, инсталирани от всеки потребител.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
bg: Видът на пакета, според вида на услугата, като  KPackage/Общи, Plasma/Теми, Plasma/Тапети, Plasma/Приставки и т.н.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
bg: Инсталиране на пакета в <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
bg: Показване на информация за пакет <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
bg: Обновяване на пакета в <path>

en: List installed packages
bg: Списък на инсталираните пакети

en: List all known package types that can be installed
bg: Показване на всички възможни пакети, които могат да се инсталират

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
bg: Премахване на пакет с име <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
bg: Абсолютен път до коренната папка на пакета. Ако не е предоставено, тогава ще се претърсват стандартните директории за данни за тази сесия на KDE.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
bg: Генериране на метаданни за пакета <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
bg: Генериране на метаданни за пакета в
