koko - en to sl translation catalogue (127 entries)

en: Open Containing Folder
sl: Odpri vsebovano mapo

en: &Copy
sl: Kopiraj

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
sl: Kopiraj lokacijo

[ctx: @title]
en: Koko is an image viewer for your image collection.
sl: Koko je pregledovalnik slik za vašo zbirko slik.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
sl: (c) 2013-2020 sodelavci KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
sl: Razvijalec

en: Reset the database
sl: Ponovno nastavi podatkovno bazo

en: path of image you want to open
sl: pot do slike, ki jo želite odpreti

en: Sharing failed
sl: Deljenje ni uspelo

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
sl: Deljeni spletni naslov za sliko je <a href='%1'>%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
sl[0]: %1 slika
sl[1]: %1 sliki
sl[2]: %1 slike
sl[3]: %1 slik

en: Remove Bookmark
sl: Odstrani zaznamek

[ctx: @action:button Bookmarks the current folder]
en: Bookmark Folder
sl: Mapa zaznamkov

en: Go Up
sl: Pojdi gor

en: Home
sl: Domov

en: Root
sl: Koren

en: Delete Selection
sl: Izbriši izbiro

en: Move selected items to trash
sl: Prenesi izbrane predmete v smeti

en: Restore Selection
sl: Obnovi izbiro

en: Restore selected items from trash
sl: Obnovi izbrane predmete iz smeti

en: Configure…
sl: Nastavi…

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Selects all the media in the current view
sl: Izberi vse medije v trenutnem pogledu

en: Deselect All
sl: Ne izberi nič

en: De-selects all the selected media
sl: Prekliči izbiro vseh izbranih medijev

en: No Media Found
sl: Ni najdenih medijev

en: Pictures
sl: Slike

en: Videos
sl: Videoposnetki

en: Favorites
sl: Priljubljeni

en: Places
sl: Kraji

en: Discard changes
sl: Zavrzi spremembe

en: Are you sure you want to discard all changes?
sl: Ali ste prepričani, da želite zavreči vse spremembe?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: Edit
sl: Uredi

[ctx: @action:button Save image modification]
en: Save
sl: Shrani

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit this file.
sl: Ni mogoče shraniti datoteke. Preverite ali imata ustrezna dovoljenja za urejanje te datoteke.

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
sl: Razveljavi

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
sl: Obreži

[ctx: @action:button Resize an image]
en: Resize
sl: Spremeni velikost

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
sl: Zasukaj levo

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
sl: Zasukaj desno

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
sl: Obrni

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
sl: Prezrcali

[ctx: @title:group for crop area size spinboxes]
en: Size:
sl: Velikost:

[ctx: @title:group for crop area position spinboxes]
en: Position:
sl: Pozicija:

en: Save As
sl: Shrani kot

en: You are now editing a new file.
sl: Zdaj urejate novo datoteko.

en: Seek slider
sl: Drsnik iskanja

en: Skip backward 1 second | Skip backward %1 seconds
sl[0]: Preskoči nazaj za %1 sekundo
sl[1]: Preskoči nazaj za %1 sekundi
sl[2]: Preskoči nazaj za %1 sekunde
sl[3]: Preskoči nazaj za %1 sekund

en: Pause playback
sl: Premor za playback

en: Continue playback
sl: Nadaljuj playback

en: Unmute audio
sl: Sprosti zvok

en: Mute audio
sl: Utišaj zvok

en: Volume slider
sl: Drsnik glasnosti

en: Repeat current video
sl: Ponovi trenutni video

en: Don't repeat current video
sl: Ne ponavljaj trenutnega videa

en: Info
sl: Informacije

en: See information about video
sl: Glej informacije o videoposnetku

en: See information about image
sl: Glej informacije o sliki

en: Remove
sl: Odstrani

en: Favorite
sl: Priljubljen

en: Remove from favorites
sl: Odstrani iz priljubljenih

en: Add to favorites
sl: Dodaj k priljubljenim

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
sl: Uredi

en: Share Video
sl: Deli videoposnetek

en: Share Image
sl: Deli sliko

[ctx: verb, share an image/video]
en: Share
sl: Deli

en: Start Slideshow
sl: Začni predstavitev

en: Slideshow
sl: Predstavitev

en: Thumbnail Bar
sl: Vrstica predoglednih sličic

en: Hide Thumbnail Bar
sl: Skrij vrstico predoglednih sličic

en: Show Thumbnail Bar
sl: Prikaži vrstico predoglednih sličic

en: Toggle Thumbnail Bar
sl: Preklopi vrstico predoglednih sličic

en: Fullscreen
sl: Celotni zaslon

en: Exit Fullscreen
sl: Izhod iz celotnega zaslona

en: Enter Fullscreen
sl: Vstopi v celotni zaslon

en: Previous image
sl: Prejšnja slika

en: Next image
sl: Naslednja slika

en: More
sl: Več

[ctx: @label:spinbox Slideshow image changing interval]
en: Slideshow interval:
sl: Interval med prikazi predstavitve:

[ctx: Slideshow image changing interval]
en: 1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekunda
sl[1]: %1 sekundi
sl[2]: %1 sekunde
sl[3]: %1 sekund

[ctx: @option:check]
en: Loop
sl: Zanka

[ctx: @option:check]
en: Randomize
sl: Slučajna razvrstitev

en: Stop Slideshow
sl: Ustavi predstavitev

en: Show All Controls
sl: Prikaži vse kontrole

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: Dimension
sl: Dimenzija

en: Size
sl: Velikost

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Latitude
sl: Širina

en: Longitude
sl: Dolžina

en: Rating
sl: Ocena

en: Current rating %1
sl: Trenutna ocena %1

en: Set rating to %1
sl: Nastavi oceno na %1

en: Description
sl: Opis

en: Image description…
sl: Opis slike…

en: Tags
sl: Oznake

en: Add Tag
sl: Dodaj oznako

en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Images
sl: Slike

en: Folders
sl: Mape

en: Network
sl: Omrežje

en: Trash
sl: Smeti

en: Pinned Folders
sl: Pripete mape

en: Locations
sl: Lokacije

en: Countries
sl: Države

en: States
sl: Zvezne države

en: Cities
sl: Mesta

en: Time
sl: Čas

en: Years
sl: Leta

en: Months
sl: Meseci

en: Weeks
sl: Tedni

en: Days
sl: Dnevi

[ctx: @title:window]
en: Settings
sl: Nastavitve

en: General
sl: Splošno

en: Thumbnails size:
sl: Velikost predogledne sličice:

[ctx: @title:group]
en: Slideshow settings:
sl: Nastavitve predstavitve:

en: About Koko
sl: O programu Koko

en: Share
sl: Deli

en: Share the selected media
sl: Deli izbrane medije

en: Filter by
sl: Filtriraj po

[ctx: Remote network locations]
en: Remote
sl: Oddaljeni

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add new tag…
sl: Dodaj novo oznako…
