koko - en to pl translation catalogue (128 entries)

en: Open Containing Folder
pl: Otwórz jego katalog

en: &Copy
pl: S&kopiuj

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
pl: Skopiuj położenie

[ctx: @title]
en: Koko is an image viewer for your image collection.
pl: Koko jest przeglądarką obrazów w zbiorach obrazów.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
pl: (c) 2013-2020 Współtwórcy KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
pl: Programista

en: Reset the database
pl: Wyzeruj bazę danych

en: path of image you want to open
pl: ścieżka do obrazu, który chcesz otworzyć

en: Sharing failed
pl: Niepowodzenie udostępniania

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
pl: Adres URL do współdzielenia obrazu to <a href='%1'>%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
pl[0]: 1 obraz
pl[1]: %1 obrazy
pl[2]: %1 obrazów

en: Remove Bookmark
pl: Usuń zakładkę

[ctx: @action:button Bookmarks the current folder]
en: Bookmark Folder
pl: Katalog zakładek

en: Go Up
pl: Do góry

en: Home
pl: Katalog domowy

en: Root
pl: Katalog główny

en: Delete Selection
pl: Usuń zaznaczenie

en: Move selected items to trash
pl: Przenosi zaznaczone rzeczy do kosza

en: Restore Selection
pl: Przywróć zaznaczenie

en: Restore selected items from trash
pl: Przywraca zaznaczone rzeczy z kosza

en: Configure…
pl: Ustawienia...

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Selects all the media in the current view
pl: Zaznacza wszystkie treści na bieżącym widoku

en: Deselect All
pl: Odznacz wszystkie

en: De-selects all the selected media
pl: Odznacza wszystkie zaznaczone treści

en: No Media Found
pl: Nie znaleziono żadnych treści

en: Pictures
pl: Obrazy

en: Videos
pl: Filmy

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Places
pl: Miejsca

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Are you sure you want to discard all changes?
pl: Czy na pewno porzucić wszystkie zmiany?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: @action:button Save image modification]
en: Save
pl: Zapisz

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit this file.
pl: Nie można zapisać pliku. Sprawdź czy masz wystarczające uprawnienia do jego edytowania.

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
pl: Cofnij

[ctx: @action:button]
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
pl: Przytnij

[ctx: @action:button Resize an image]
en: Resize
pl: Zmień rozmiar

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
pl: Obróć w lewo

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
pl: Obróć w prawo

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
pl: Odbij w pionie

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
pl: Odbij w poziomie

[ctx: @title:group for crop area size spinboxes]
en: Size:
pl: Rozmiar:

[ctx: @title:group for crop area position spinboxes]
en: Position:
pl: Położenie:

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: You are now editing a new file.
pl: Edytujesz teraz nowy plik.

en: Seek slider
pl: Suwak przewijania

en: Skip backward 1 second | Skip backward %1 seconds
pl[0]: Przewiń wstecz o 1 sekundę
pl[1]: Przewiń wstecz o %1 sekundy
pl[2]: Przewiń wstecz o %1 sekund

en: Pause playback
pl: Wstrzymaj odtwarzanie

en: Continue playback
pl: Kontynuuj odtwarzanie

en: Unmute audio
pl: Wyłącz wyciszenie

en: Mute audio
pl: Włącz wyciszenie

en: Volume slider
pl: Suwak głośności

en: Repeat current video
pl: Powtórz bieżący film

en: Don't repeat current video
pl: Nie powtarzaj bieżącego filmu

en: Info
pl: Dane

en: See information about video
pl: Obejrzyj szczegóły o filmie

en: See information about image
pl: Obejrzyj szczegóły obrazu

en: Remove
pl: Usuń

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Remove from favorites
pl: Usuń z ulubionych

en: Add to favorites
pl: Dodaj do ulubionych

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
pl: Edytuj

en: Share Video
pl: Udostępnij film

en: Share Image
pl: Udostępnij obraz

[ctx: verb, share an image/video]
en: Share
pl: Udostępnij

en: Start Slideshow
pl: Rozpocznij pokaz obrazów

en: Slideshow
pl: Pokaz obrazów

en: Thumbnail Bar
pl: Pasek miniatur

en: Hide Thumbnail Bar
pl: Ukryj pasek miniatur

en: Show Thumbnail Bar
pl: Pokaż pasek miniatur

en: Toggle Thumbnail Bar
pl: Przełącz pasek miniatur

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Exit Fullscreen
pl: Wyłącz tryb pełnoekranowy

en: Enter Fullscreen
pl: Włącz tryb pełnoekranowy

en: Previous image
pl: Poprzedni obraz

en: Next image
pl: Następny obraz

en: More
pl: Więcej

[ctx: @label:spinbox Slideshow image changing interval]
en: Slideshow interval:
pl: Odstęp między obrazami:

[ctx: Slideshow image changing interval]
en: 1 second | %1 seconds
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: %1 sekundy
pl[2]: %1 sekund

[ctx: @option:check]
en: Loop
pl: Zapętlij

[ctx: @option:check]
en: Randomize
pl: Uczyń losowym

en: Stop Slideshow
pl: Zatrzymaj pokaz obrazów

en: Show All Controls
pl: Pokaż całe sterowanie

en: Metadata
pl: Metadane

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Dimension
pl: Wymiar

en: Size
pl: Rozmiar

en: Created
pl: Utworzony

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Rating
pl: Ocena

en: Current rating %1
pl: Bieżąca ocena %1

en: Set rating to %1
pl: Ustaw ocenę na %1

en: Description
pl: Opis

en: Image description…
pl: Opis obrazu...

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Add Tag
pl: Dodaj znacznik

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Images
pl: Obrazy

en: Folders
pl: Katalogi

en: Network
pl: Sieć

en: Trash
pl: Kosz

en: Pinned Folders
pl: Przypięte katalogi

en: Locations
pl: Położenia

en: Countries
pl: Kraje

en: States
pl: Stany

en: Cities
pl: Miasta

en: Time
pl: Czas

en: Years
pl: Lata

en: Months
pl: Miesiące

en: Weeks
pl: Tygodnie

en: Days
pl: Dni

[ctx: @title:window]
en: Settings
pl: Ustawienia

en: General
pl: Ogólne

en: Thumbnails size:
pl: Rozmiar miniatury:

[ctx: @title:group]
en: Slideshow settings:
pl: Ustawienia pokazu obrazów:

en: About Koko
pl: O Koko

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share the selected media
pl: Udostępnij zaznaczone treści

en: Filter by
pl: Odfiltruj po

[ctx: Remote network locations]
en: Remote
pl: Zdalne

en: %1 px
pl: %1 piks.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add new tag…
pl: Dodaj nowy znacznik...
