koko - en to nn translation catalogue (21 entries)

[ctx: @title]
en: Koko is an image viewer for your image collection.
nn: Koko er ein biletvisar for biletsamlinga di.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
nn: © 2013–2020 KDE-bidragsytarar

[ctx: @info:credit]
en: Developer
nn: Utviklar

en: Reset the database
nn: Nullstill databasen

en: path of image you want to open
nn: adressa til biletet du vil opna

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
nn: Delt adresse for biletet er <a href='%1'>%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
nn[0]: 1 bilete
nn[1]: %1 bilete

en: Delete Selection
nn: Slett utval

en: Move selected items to trash
nn: Flytt dei merkte elementa til papirkorga

en: Select All
nn: Merk alle

en: Deselect All
nn: Fjern merking

en: Edit
nn: Rediger

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
nn: Rediger

en: Share Image
nn: Del bilete

en: Exit Fullscreen
nn: Avslutt fullskjermsmodus

en: Enter Fullscreen
nn: Gå til fullskjermsmodus

en: Folders
nn: Mapper

en: Locations
nn: Stadar

en: Time
nn: Tid

en: Thumbnails size:
nn: Storleik på miniatyrbileta:

en: Share
nn: Del
