koko - en to nl translation catalogue (125 entries)

en: Open Containing Folder
nl: Map openen waarin het zich bevindt

en: &Copy
nl: &Kopiëren

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
nl: Locatie kopiëren

[ctx: @title]
en: Koko is an image viewer for your image collection.
nl: Koko is een afbeeldingsviewer voor uw verzameling afbeeldingen.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
nl: (c) 2013-2020 De medewerkers van KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Reset the database
nl: De database resetten

en: path of image you want to open
nl: pad van afbeelding die u wilt openen

en: Sharing failed
nl: Delen is mislukt

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
nl: Gedeelde url voor afbeelding is <a href='%1'>%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
nl[0]: 1 afbeelding
nl[1]: %1 afbeeldingen

en: Remove Bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

[ctx: @action:button Bookmarks the current folder]
en: Bookmark Folder
nl: Bladwijzermap

en: Go Up
nl: Omhoog

en: Root
nl: Hoofdmap

en: Delete Selection
nl: Selectie verwijderen

en: Move selected items to trash
nl: Geselecteerde items naar de prullenbak verplaatsen

en: Restore Selection
nl: Selectie herstellen

en: Restore selected items from trash
nl: Geselecteerde items herstellen uit de prullenbak

en: Configure…
nl: Configureren…

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Selects all the media in the current view
nl: Selecteert alle media in de huidige weergave

en: Deselect All
nl: Alles deselecteren

en: De-selects all the selected media
nl: Maakt selectie ongedaan van alle geselecteerde media

en: No Media Found
nl: Geen media gevonden

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Videos
nl: Video's

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Places
nl: Plaatsen

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Are you sure you want to discard all changes?
nl: Wilt u alle wijzigingen verwerpen?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @action:button Save image modification]
en: Save
nl: Opslaan

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit this file.
nl: Het bestand kon niet worden opgeslagen. Controleer of u de benodigde toegangsrechten hebt om dit bestand te bewerken.

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
nl: Uitsnijden

[ctx: @action:button Resize an image]
en: Resize
nl: Grootte wijzigen

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
nl: Linksom draaien

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
nl: Rechtsom draaien

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
nl: Omdraaien

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
nl: Spiegelen

[ctx: @title:group for crop area size spinboxes]
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: @title:group for crop area position spinboxes]
en: Position:
nl: Positie:

en: Save As
nl: Opslaan als

en: You are now editing a new file.
nl: U bewerkt nu een nieuw bestand.

en: Seek slider
nl: Zoekschuifbalk

en: Skip backward 1 second | Skip backward %1 seconds
nl[0]: Ga 1 seconde terug
nl[1]: Ga %1 seconden terug

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Continue playback
nl: Verdergaan met afspelen

en: Unmute audio
nl: Dempen van geluid opheffen

en: Mute audio
nl: Geluid dempen

en: Volume slider
nl: Volumeschuif

en: Repeat current video
nl: Huidige video herhalen

en: Don't repeat current video
nl: Huidige video niet herhalen

en: Info
nl: Informatie

en: See information about video
nl: Zie informatie over de video

en: See information about image
nl: Zie informatie over de afbeelding

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Remove from favorites
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Add to favorites
nl: Aan favorieten toevoegen

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Share Video
nl: Video delen

en: Share Image
nl: Afbeelding delen

[ctx: verb, share an image/video]
en: Share
nl: Delen

en: Start Slideshow
nl: Diavoorstelling starten

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Thumbnail Bar
nl: Miniaturenbalk

en: Hide Thumbnail Bar
nl: Miniaturenbalk verbergen

en: Show Thumbnail Bar
nl: Miniaturenbalk tonen

en: Toggle Thumbnail Bar
nl: Miniaturenbalk omschakelen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Exit Fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Enter Fullscreen
nl: Volledig scherm ingaan

en: Previous image
nl: Vorige afbeelding

en: Next image
nl: Volgende afbeelding

en: More
nl: Meer

[ctx: @label:spinbox Slideshow image changing interval]
en: Slideshow interval:
nl: Interval diavoorstelling:

[ctx: Slideshow image changing interval]
en: 1 second | %1 seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: %1 seconden

[ctx: @option:check]
en: Loop
nl: Lus

[ctx: @option:check]
en: Randomize
nl: Willekeurig maken

en: Stop Slideshow
nl: Diavoorstelling stoppen

en: Show All Controls
nl: Alle besturing tonen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Dimension
nl: Dimensie

en: Size
nl: Grootte

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Rating
nl: Waardering

en: Current rating %1
nl: Huidige waardering %1

en: Set rating to %1
nl: Waardering instellen op %1

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image description…
nl: Beschrijving van afbeelding…

en: Add Tag
nl: Tag toevoegen

en: Configure
nl: Configureren

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Folders
nl: Mappen

en: Network
nl: Netwerk

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Pinned Folders
nl: Vastgezette mappen

en: Locations
nl: Locaties

en: Countries
nl: Landen

en: States
nl: Staten

en: Cities
nl: Steden

en: Time
nl: Tijd

en: Years
nl: Jaren

en: Months
nl: Maanden

en: Weeks
nl: Weken

en: Days
nl: Dagen

[ctx: @title:window]
en: Settings
nl: Instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Thumbnails size:
nl: Grootte miniaturen:

[ctx: @title:group]
en: Slideshow settings:
nl: Diashow-instellingen:

en: About Koko
nl: Info over Koko

en: Share
nl: Delen

en: Share the selected media
nl: De geselecteerde media delen

en: Filter by
nl: Filteren op

[ctx: Remote network locations]
en: Remote
nl: Op afstand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add new tag…
nl: Nieuwe tag toevoegen…
