koko - en to cs translation catalogue (116 entries)

en: Open Containing Folder
cs: Otevřít odpovídající složku

en: &Copy
cs: &Kopírovat

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
cs: Kopírovat umístění

[ctx: @title]
en: Koko is an image viewer for your image collection.
cs: Koko je prohlížeč obrázků ve vaší sbírce.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
cs: (c) 2013-2020 Přispěvatelé do KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
cs: Vývojář

en: Sharing failed
cs: Sdílení selhalo

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
cs: Sdílená adresa obrázku je <a href='%1'>%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
cs[0]: 1 obrázek
cs[1]: %1 obrázky
cs[2]: %1 obrázků

en: Remove Bookmark
cs: Smazat záložku

[ctx: @action:button Bookmarks the current folder]
en: Bookmark Folder
cs: Složka záložek

en: Go Up
cs: Přejít nahoru

en: Home
cs: Domů

en: Root
cs: Kořenový adresář

en: Delete Selection
cs: Smazat výběr

en: Restore Selection
cs: Obnovit výběr

en: Restore selected items from trash
cs: Obnovit vybrané položky z koše

en: Configure…
cs: Nastavit…

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Deselect All
cs: Zrušit výběr

en: No Media Found
cs: Nenalezeno žádné médium

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Videos
cs: Videa

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Places
cs: Místa

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Are you sure you want to discard all changes?
cs: Opravdu si přejete zahodit všechny změny?

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: Edit
cs: Upravit

[ctx: @action:button Save image modification]
en: Save
cs: Uložit

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit this file.
cs: Soubor nelze uložit. Zkontrolujte, zda máte oprávnění k jeho úpravě.

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
cs: Zpět

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
cs: Oříznout

[ctx: @action:button Resize an image]
en: Resize
cs: Změnit velikost

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
cs: Otočit doleva

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
cs: Otočit doprava

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
cs: Převrátit

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
cs: Zrcadlit

[ctx: @title:group for crop area size spinboxes]
en: Size:
cs: Velikost:

[ctx: @title:group for crop area position spinboxes]
en: Position:
cs: Pozice:

en: Save As
cs: Uložit jako

en: You are now editing a new file.
cs: Nyní upravujete nový soubor.

en: Seek slider
cs: Posuvník přehrávání

en: Pause playback
cs: Pozastavit přehrávání

en: Continue playback
cs: Pokračovat v přehrávání

en: Unmute audio
cs: Povolit zvuk

en: Mute audio
cs: Ztlumit zvuk

en: Volume slider
cs: Posuvník hlasitosti

en: Repeat current video
cs: Opakovat aktuální video

en: Don't repeat current video
cs: Neopakovat aktuální video

en: Info
cs: Informace

en: See information about image
cs: Zobrazit informace o obrázku

en: Remove
cs: Odstranit

en: Favorite
cs: Oblíbené

en: Remove from favorites
cs: Odstranit z oblíbených

en: Add to favorites
cs: Přidat do oblíbených

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
cs: Upravit

en: Share Video
cs: Sdílet video

en: Share Image
cs: Sdílet obrázek

[ctx: verb, share an image/video]
en: Share
cs: Sdílet

en: Start Slideshow
cs: Spustit prezentaci

en: Slideshow
cs: Promítání

en: Thumbnail Bar
cs: Panel s náhledy

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Exit Fullscreen
cs: Ukončit režim celé obrazovky

en: Enter Fullscreen
cs: Přejít do celoobrazovkového režimu

en: Previous image
cs: Předchozí obrázek

en: Next image
cs: Následující obrázek

en: More
cs: Více

[ctx: @label:spinbox Slideshow image changing interval]
en: Slideshow interval:
cs: Interval prezentace:

[ctx: Slideshow image changing interval]
en: 1 second | %1 seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: %1 sekundy
cs[2]: %1 sekund

[ctx: @option:check]
en: Loop
cs: Smyčka

[ctx: @option:check]
en: Randomize
cs: Náhodně

en: Stop Slideshow
cs: Zastavit promítání

en: Show All Controls
cs: Zobrazit všechna ovládání

en: File Name
cs: Název souboru

en: Dimension
cs: Rozměr

en: Size
cs: Velikost

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Latitude
cs: Zem. šířka

en: Longitude
cs: Zem. délka

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Current rating %1
cs: Současné hodnocení %1

en: Set rating to %1
cs: Nastavit hodnocení na %1

en: Description
cs: Popis

en: Image description…
cs: Popis obrázku…

en: Tags
cs: Značky

en: Add Tag
cs: Přidat značku

en: Configure
cs: Nastavit

en: Images
cs: Obrázky

en: Folders
cs: Složky

en: Network
cs: Síť

en: Trash
cs: Koš

en: Pinned Folders
cs: Připnuté složky

en: Locations
cs: Umístění

en: Countries
cs: Země

en: States
cs: Státy

en: Cities
cs: Města

en: Time
cs: Podle času

en: Years
cs: Roky

en: Months
cs: Měsíce

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Days
cs: Dnů

[ctx: @title:window]
en: Settings
cs: Nastavení

en: General
cs: Obecné

en: Thumbnails size:
cs: Velikost miniatury

[ctx: @title:group]
en: Slideshow settings:
cs: Nastavení prezentace:

en: About Koko
cs: O aplikaci Koko

en: Share
cs: Sdílet

en: Share the selected media
cs: Sdílet vybraná média

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

[ctx: Remote network locations]
en: Remote
cs: Vzdálené

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add new tag…
cs: Přidat novou značku…
