kdelibs4 - en to sl translation catalogue (37 entries)

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n day(s) | %n day(s)
sl[0]: %n dan
sl[1]: %n dneva
sl[2]: %n dnevi
sl[3]: %n dni

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n hour(s) | %n hour(s)
sl[0]: %n ura
sl[1]: %n uri
sl[2]: %n ure
sl[3]: %n ur

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n minute(s) | %n minute(s)
sl[0]: %n minuta
sl[1]: %n minuti
sl[2]: %n minute
sl[3]: %n minut

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n second(s) | %n second(s)
sl[0]: %n sekunda
sl[1]: %n sekundi
sl[2]: %n sekunde
sl[3]: %n sekund

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext days and hours.]
en: %1 and %2
sl: %1 in %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext hours and minutes.]
en: %1 and %2
sl: %1 in %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext minutes and seconds.]
en: %1 and %2
sl: %1 in %2

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
sl: %1 (Neuspelo)

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en: Stop
sl: Zaustavi

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  Stalled
sl:  V zastoju

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 of %2 complete | %1 of %2 complete
sl[0]: Zaključen %1 od %2
sl[1]: Zaključena %1 od %2
sl[2]: Zaključeni %1 od %2
sl[3]: Zaključenih %1 od %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n folder(s) | %1 / %n folder(s)
sl[0]: %1 / %n mape
sl[1]: %1 / %n map
sl[2]: %1 / %n map
sl[3]: %1 / %n map

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n file(s) | %1 / %n file(s)
sl[0]: %1 / %n datoteke
sl[1]: %1 / %n datotek
sl[2]: %1 / %n datotek
sl[3]: %1 / %n datotek

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n item(s) | %1 / %n item(s)
sl[0]: %1 / %n predmeta
sl[1]: %1 / %n predmetov
sl[2]: %1 / %n predmetov
sl[3]: %1 / %n predmetov

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %2
sl: %1 % od %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %n file(s) | %1% of %n file(s)
sl[0]: %1 % od %n datoteke
sl[1]: %1 % od %n datotek
sl[2]: %1 % od %n datotek
sl[3]: %1 % od %n datotek

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1%
sl: %1 %

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Stalled
sl: V zastoju

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (%2 remaining) | %1/s (%2 remaining)
sl[0]: %1/s (še %2)
sl[1]: %1/s (še %2)
sl[2]: %1/s (še %2)
sl[3]: %1/s (še %2)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Close the current window or document
sl: Zapri trenutno okno ali dokument

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (done)
sl: %1/s (zaključeno)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Resume
sl: &Nadaljuj

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Pause
sl: &Premor

[ctx: KWidgetJobTracker|The source url of a job]
en: Source:
sl: Vir:

[ctx: KWidgetJobTracker|The destination url of a job]
en: Destination:
sl: Cilj:

[ctx: KWidgetJobTracker|Progress bar percent value, %p is the value, % is the percent sign. Make sure to include %p in your translation.]
en: %p%
sl: %p %

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to expand the dialog, to show details
sl: Kliknite, da razširite pogovorno okno in prikažete podrobnosti

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Keep this window open after transfer is complete
sl: Ohrani okno odprto, ko se prenos zaključi

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &File
sl: &Odpri datoteko

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &Destination
sl: Odpri &cilj

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Cancel
sl: &Prekliči

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Progress Dialog
sl: Pogovorno okno napredka

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n item(s) | %n item(s)
sl[0]: %n predmet
sl[1]: %n predmeta
sl[2]: %n predmeti
sl[3]: %n predmetov

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n folder(s) | %n folder(s)
sl[0]: %n mapa
sl[1]: %n mapi
sl[2]: %n mape
sl[3]: %n map

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n file(s) | %n file(s)
sl[0]: %n datoteka
sl[1]: %n datoteki
sl[2]: %n datoteke
sl[3]: %n datotek

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to collapse the dialog, to hide details
sl: Kliknite, da zložite okno in skrijete podrobnosti
