kcmkio - en to ku translation catalogue (80 entries)

en: File Already Exists
ku: Pel Berê Heye

en: 1 day %2 | %1 days %2
ku[1]: 1 roj %2

en: Directory
ku: Pelrêç

en: File
ku: Pel

en: Device
ku: Cîhaz

en: Mountpoint
ku: Xala girêdanê

en: Delete Files
ku: Pelan Jê Bibe

en: Folder Expected
ku: Li Benda Peldankekê Bû

en: Unknown Error
ku: Çewtiya Nenas

en: No Content
ku: Naverok Tune

en: Disk Full
ku: Dîsk tijî ye

en: &Details
ku: &Kîtekît

en: Co&ntinue
ku: &Berdewam

en: Menu
ku: Pêşek

en: Home Folder
ku: Peldanka Malê

en: Reload
ku: Nûbarkirin

en: Move to Trash
ku: Bavêje Çopê

en: Delete
ku: Jêbirin

en: Sorting
ku: Tê Rêzkirin

en: Descending
ku: Berbijêr

en: Show Hidden Files
ku: Pelên Veşartî Nîşan Bide

en: Show Preview
ku: Pêşdîtin Nîşan Bide

en: Properties
ku: Taybetmendî

en: Open
ku: Vekirin

en: &Location:
ku: &Cih:

en: Options
ku: Opsiyon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
ku: &Nav:

en: &Filter:
ku: &Parzûn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Copy
ku: Jibergirtin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Paste
ku: Pêvekirin

en: Edit
ku: Sererastkirin

en: Navigate
ku: Gerîn

en: Click for Location Navigation
ku: Ji bo gerîna nav cihan bitikîne

en: Click to Edit Location
ku: Ji bo sererastkirina cihê bitikîne

en: Proxy:
ku: Cihgir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
ku: Rêxistin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
ku: Welat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
ku: Eyalet:

en: Creating directory
ku: Pelrêç tê afirandin

en: Moving
ku: Tê guhestin

en: Deleting
ku: Tê jêbirin

en: Owner
ku: Xwedî

en: User:
ku: Bikarhêner:

en: Group:
ku: Kom:

en: Type
ku: Cure

en: Name
ku: Nav

en: Updating System Configuration
ku: Mîhengên Pergalê tên Rojanekirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
ku: Cure:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel_Left)
en: Location:
ku: Cih:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabelLeft)
en: Size:
ku: Mezinahî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modifiedTimeLabel_Left)
en: Modified:
ku: Guhartî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Username:
ku: Navê Bikarhêner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
ku: Ra&ve:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
ku: &Şirove:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
ku: Rave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
ku: Lêzêdekirin...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
ku: Rakirin

en: 1 file | %1 files
ku[0]: 1 pel
ku[1]: %1 pel

en: &Permissions
ku: &Destûr

en: Access Permissions
ku: Destûrên Gihîştinê

en: O&wner:
ku: &Xwedî:

en: Gro&up:
ku: &Kom:

en: O&thers:
ku: &Wekî din:

en: A&dvanced Permissions
ku: Destûrên &Pêşketî

en: Ownership
ku: Xwedî

en: User:
ku: Bikarhêner:

en: Group:
ku: Kom:

en: Special
ku: Taybet

en: User
ku: Bikarhêner

en: Group
ku: Kom

en: Link
ku: Lînk

en: &Application
ku: &Sepan

en: Data format:
ku: Formata daneyan:

en: &Rename
ku: &Nav biguhere

en: Suggest New &Name
ku: Navekî &Nû Pêşniyaz bike

en: &Skip
ku: &Qevzkirin

en: &Resume
ku: &Domandin

en: C&ontinue
ku: &Berdewam

en: Information
ku: Agahî

en: Skip
ku: Qevzdayîn
