kio_man - en to xh translation catalogue (12 entries)

en: User Commands
xh: Imiyalelo Yomsebenzisi

en: System Calls
xh: Imikhwazo Yendlela yokwenza

en: Subroutines
xh: Iindlela zangaphantsi zokwenza izinto

en: Perl Modules
xh: Perl Iminqongo yemilinganiselo

en: Network Functions
xh: Imisebenzi Yomsebenzi womnatha

en: Devices
xh: Amacebo

en: File Formats
xh: Iifomati Zefayile

en: Games
xh: Imidlalo

en: System Administration
xh: Umphathi Wendlela yokwenza

en: Local Documentation
xh: Ulwenziwo lwamaxwebhu Obulali

en: New
xh: Entsha

en: Generating Index
xh: Yenza ngukubanzi Isalathisi
