kio_fish - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
vi: Đang kết nối...

en: Initiating protocol...
vi: Đang bắt đầu giao thức...

en: Local Login
vi: Đăng nhập cục bộ

en: SSH Authentication
vi: Xác thực SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
vi: Có

[ctx: @action:button]
en: No
vi: Không

en: Disconnected.
vi: Không kết nối.
