kio_thumbnail - en to uz translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
uz: Hech qanday MIME turi koʻrsatilmagan.

en: No or invalid size specified.
uz: Oʻlcham koʻrsatilmagan yoki notoʻgʻri.

en: No plugin specified.
uz: Hech qanday plagin koʻrsatilmagan.

en: Cannot load ThumbCreator %1
uz: Miniatyurani yaratuvchini (%1) yuklab boʻlmadi

en: Cannot create thumbnail for %1
uz: %1 uchun miniatyurani yaratib boʻlmadi

en: Failed to create a thumbnail.
uz: Miniatyurani yaratish muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Could not write image.
uz: Rasmni yozib boʻlmadi.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
uz: %1 boʻlishilgan xotira qismiga bogʻlanib boʻlmadi

en: Image is too big for the shared memory segment
uz: Rasm xotira uchun juda katta.
