kio_man - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: User Commands
uz: Foydalanuvchi buyruqlari

en: System Calls
uz: Tizim chaqiruvlari

en: Perl Modules
uz: Perl modullari

en: Network Functions
uz: Tarmoq funksiyalari

en: Devices
uz: Uskunalar

en: File Formats
uz: Fayl formatlari

en: Games
uz: Oʻyinlar

en: System Administration
uz: Tizimni boshqarish

en: Local Documentation
uz: Shu kompyuterdagi koʻllanmalar

en: New
uz: Yangi

en: Generating Index
uz: Indeks yaratilmoqda
