kio5_thumbnail - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
uk: Не вказано тип MIME.

en: No or invalid size specified.
uk: Не вказано розмір, або вказано неправильний.

en: Cannot create thumbnail for directory
uk: Не вдалося створити мініатюру для каталогу

en: No plugin specified.
uk: Не вказано додаток.

en: Cannot load ThumbCreator %1
uk: Не вдалося завантажити ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
uk: Не вдалося створити мініатюру для %1

en: Failed to create a thumbnail.
uk: Помилка створення мініатюри.

en: Could not write image.
uk: Не вдалося записати зображення.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
uk: Помилка при долученні сегменту спільної пам'яті %1

en: Image is too big for the shared memory segment
uk: Зображення занадто велике для сегменту спільної пам'яті
