kio-extras - en to uk translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
uk[0]: Забути про файли
uk[1]: Забути про файли
uk[2]: Забути про файли
uk[3]: Забути про файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
uk[0]: Забути про місця
uk[1]: Забути про місця
uk[2]: Забути про місця
uk[3]: Забути про місце

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
uk: Вилучити позначені файли або місця зі списку нещодавно використаних у Dolphin та меню Плазми. Самі ресурси при цьому вилучено або пересунуто не буде.

en: Recent Documents
uk: Нещодавні документи

en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

en: Recent Locations
uk: Нещодавні місця
