kio-extras - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
uk: Непридатний до обробки код помилки AFC «%1»

en: Unhandled housearrest error code '%1'
uk: Непридатний до обробки код помилки housearrest «%1»

en: Unhandled instproxy error code '%1'
uk: Непридатний до обробки код помилки instproxy «%1»

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
uk: Пристрій заблоковано. Будь ласка, введіть код на пристрої і повторіть спробу.

en: You have denied this computer access to the device.
uk: Відмовлено у доступі до пристрою з цього комп'ютера.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
uk: Вам слід дозволити цьому комп'ютеру доступ до пристрою. Будь ласка, підтвердьте запит на пристрої і повторіть спробу.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
uk: Не вдалося отримати доступ до пристрою. Переконайтеся, що пристрій розблоковано і дозвольте цьому комп'ютеру доступ до пристрою.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
uk: Непридатний до обробки код блокування «%1»

en: Unhandled sbservices code '%1'
uk: Непридатний до обробки код sbservices «%1»

en: Apple Devices
uk: Пристрої Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
uk: Програми

en: Cannot read without opening file first
uk: Читання неможливе без початкового відкриття файла

en: Cannot seek without opening file first
uk: Позиціювання неможливе без початкового відкриття файла

en: Cannot write without opening file first
uk: Запис неможливий без початкового відкриття файла

en: Cannot rename between devices.
uk: Неможливе перейменування між пристроями.
