kio5_activities - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Activities
uk: Простори дій

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: The Activity Manager is not running
uk: Засіб керування просторами дій не запущено

en: Link to the current activity
uk: З’єднати з поточним простором дій

en: Unlink from the current activity
uk: Від’єднати від поточного простору дій

en: Link to:
uk: З’єднати з:

en: Unlink from:
uk: Від’єднати від:

en: Current activity
uk: Поточний простір дій

en: Activity
uk: Простір дій
