kio_thumbnail - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
tg: Ягон намуди MIME муайян нашудааст.

en: No or invalid size specified.
tg: Нодуруст ё ягон андоза муайян нашудааст.

en: No plugin specified.
tg: Ягон васлкунак муайян нашудааст.

en: Cannot load ThumbCreator %1
tg: ThumbCreator %1 кушода намешавад

en: Cannot create thumbnail for %1
tg: Тасвирчаи %1 эҷод карда намешавад

en: Failed to create a thumbnail.
tg: Эҷоди тасвирча қатъ карда шуд.

en: Could not write image.
tg: Тасвирро эҷод карда намешавад.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
tg: Қимси %1 хотираи тақсимшуда часпонда карда нашуд

en: Image is too big for the shared memory segment
tg: Тасвир барои қисми хотираи тақсимшуда хеле калон аст
