kio_fish - en to sr@ijekavian translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
sr@ijekavian: Повезујем се...

en: Initiating protocol...
sr@ijekavian: Припремам протокол...

en: Local Login
sr@ijekavian: Локално пријављивање

en: SSH Authentication
sr@ijekavian: ССХ аутентификација

en: Disconnected.
sr@ijekavian: Веза прекинута.
