kio5_thumbnail - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
sr: МИМЕ тип није задат.

en: No or invalid size specified.
sr: Величина није задата или није исправна.

en: Cannot create thumbnail for directory
sr: Не могу да направим сличицу за фасциклу

en: No plugin specified.
sr: Прикључак није задат.

en: Cannot load ThumbCreator %1
sr: Не могу да учитам „ThumbCreator“ %1

en: Cannot create thumbnail for %1
sr: Не могу да направим сличицу за %1

en: Failed to create a thumbnail.
sr: Неуспех стварања сличице.

en: Could not write image.
sr: Не могу да упишем слику.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
sr: Не могу да се прикачим на сегмент дељене меморије %1

en: Image is too big for the shared memory segment
sr: Слика је превелика за сегмент дељене меморије
