kio_sftp - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
sl: Nepravilna ali neveljavna šifrirna fraza

en: Could not allocate callbacks
sl: Ni bilo mogoče dodeliti povratnih klicev

en: Could not set log verbosity.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti podrobnosti izpisa dnevnika.

en: Could not set log userdata.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti dnevnika uporabniških podatkov.

en: Could not set log callback.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti povratnih klicev dnevnika.

en: SFTP Login
sl: Prijava SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
sl: Za odgovor na to vprašanje v vnosno polje vnesite uporabniško ime.

en: Please enter your password.
sl: Vnesite svoje geslo.

en: Site:
sl: Mesto:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
sl: Ni bilo mogoče prebrati povezave: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
sl: Ni bilo mogoče ustvariti nove seje SSH.

en: Could not set a timeout.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti časovne omejitve.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
sl: Nagle algoritma ni bilo mogoče onemogočiti.

en: Could not set compression.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti stiskanja.

en: Could not set host.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti gostitelja.

en: Could not set port.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti vrat.

en: Could not set username.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti uporabniškega imena.

en: Could not parse the config file.
sl: Ni bilo mogoče razčleniti nastavitvene datoteke.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
sl: Odpiranje povezave SFTP do gostitelja  %1:%2

en: Could not get server public key type name
sl: Ni bilo mogoče dobiti imena vrste javnega ključa strežnika

en: Could not create hash from server public key
sl: Ni bilo mogoče ustvariti razpršilne funkcije iz javnega ključa strežnika

en: Could not create fingerprint for server public key
sl: Ni bilo mogoče ustvariti prstnega odtisa za javni ključ strežnika

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
sl: Ključ %1 gostitelja tega strežnika ni bil najden, vendar obstaja druga vrsta ključa.
    Napadalec lahko spremeni privzeti ključ strežnika in tako poskuša zmesti odjemalca, da le ta misli, da ključ ne obstaja.
    Stopite v stik s svojim sistemskim skrbnikom.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
sl: Sprememba določilnika gostitelja

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
sl: <para>Ključ gostitelja strežnika <emphasis>%1</emphasis> je bil spremenjen.</para><para>To lahko pomeni, da se dogaja lažno predstavljanje DNS-ja, ali pa da sta se istočasno spremenila naslov IP gostitelja in ključ gostitelja.</para><para>Prstni odtis ključa %2, ki ga je poslal oddaljeni gostitelj je:<bcode>%3</bcode>Ali ste prepričani, da si želite nadaljevanje povezovanja?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
sl: Neuspela verifikacija gostitelja

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
sl: <para>Pristnosti gostitelja <emphasis>%1</emphasis> ne moremo ugotoviti.</para><para>Za ključ %2 je prstni odtis:<bcode>%3</bcode>Ali res želite nadaljevati s povezovanjem?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
sl: Kljub temu se poveži

en: Authentication failed.
sl: Overitev ni uspela.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
sl: Overitev ni uspela. Strežnik ni poslal nobenih overitvenih metod

en: Please enter your username and password.
sl: Vnesite vaše uporabniško ime in geslo.

en: Incorrect username or password
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
sl: Ni mogoče zahtevati podsistema SFTP. Prepričajte se, da je SFTP na strežniku sploh omogočen.

en: Could not initialize the SFTP session.
sl: Ni bilo mogoče začeti seje SFTP.

en: Successfully connected to %1
sl: Uspešno povezan z %1

en: Invalid sftp context
sl: Neveljaven kontekst sftp

en: Could not change permissions for
    %1
sl: Ni bilo mogoče spremeniti dovoljenj za
    %1
