kio-extras - en to sl translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
sl[0]: Pozabi datoteko
sl[1]: Pozabi datoteki
sl[2]: Pozabi datoteke
sl[3]: Pozabi datoteke

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
sl[0]: Pozabi lokacijo
sl[1]: Pozabi lokaciji
sl[2]: Pozabi lokacije
sl[3]: Pozabi lokacije

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
sl: Odstrani izbrane datoteke ali lokacije s seznama nedavno uporabljenih vDolphinu in v menijih Plasme. S tem ne odstrani ali premakne virov.

en: Recent Documents
sl: Nedavni dokumenti

en: Recent Files
sl: Nedavne datoteke

en: Recent Locations
sl: Nedavne lokacije
