kio-extras - en to sl translation catalogue (30 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
sl: Ni mogoče najti strani man, ki bi ustrezala <resource>%1</resource>.<nl/><nl/>Prepričajte se, da se niste zatipkali pri imenu želene strani in upoštevajte, da so imena občutljiva na male/velike črke.<nl/><nl/>Če je vse pravilno, bo mogoče potrebno nastaviti pot za iskanje strani man. To lahko storite z okoljsko spremenljivko <envar>MANPATH</envar> ali pa z ustrezno nastavitveno datoteko v mapi <filename>/etc</filename>.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
sl: Določena stran man se je sklicevala na drugo stran <filename>%1</filename>,<nl/>, a te strani <filename>%2</filename> ni bilo mogoče najti.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
sl: Strani man <filename>%1</filename> ni bilo mogoče prebrati.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
sl: Strani man <filename>%1</filename> ni bilo mogoče pretvoriti.

en: Manual Page Viewer Error
sl: Napaka pri pregledovalniku strani man

en: There is more than one matching man page:
sl: Na voljo je več kot ena ujemajoča se stran man:

en: Multiple Manual Pages
sl: Več strani priročnika

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
sl: Opomba: ko berete strani man v slovenščini, se morate zavedati, da lahko vsebujejo napake ali pa so zastarele. Če ste v dvomih, si oglejte različico v angleščini.

en: Header Files
sl: Datoteke glav

en: Header Files (POSIX)
sl: Datoteke glav (POSIX)

en: User Commands
sl: Uporabniški ukazi

en: User Commands (POSIX)
sl: Uporabniški ukazi (POSIX)

en: System Calls
sl: Sistemski klici

en: Subroutines
sl: Podprogrami

en: Perl Modules
sl: Moduli Perl

en: Network Functions
sl: Omrežne funkcije

en: Devices
sl: Naprave

en: File Formats
sl: Vrste datotek

en: Games
sl: Igre

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: System Administration
sl: Skrbništvo sistema

en: Kernel
sl: Jedro

en: Local Documentation
sl: Krajevna dokumentacija

en: New
sl: Novo

en: Main Manual Page Index
sl: Glavno kazalo strani priročnika

en: Section %1
sl: Odsek %1

en: Index for section %1: %2
sl: Kazalo za odsek %1: %2

en: Manual Page Index
sl: Kazalo strani priročnika

en: Generating Index
sl: Ustvarjanje kazala

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
sl: Na vašem sistemu ni bilo mogoče najti programa za ukaz <command>%1</command>. Namestite ga, če je potrebno, in razširite poti iskanja s prilagoditvijo okoljske spremenljivke <envar>PATH</envar>.
