kio_fish - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
sl: Povezovanje...

en: Initiating protocol...
sl: Začenjanje protokola ...

en: Local Login
sl: Krajevna prijava

en: SSH Authentication
sl: Overitev SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
sl: Da

[ctx: @action:button]
en: No
sl: Ne

en: Disconnected.
sl: Brez povezave.
