kio_sftp - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
sk: Nesprávne alebo neplatné heslo

en: Could not allocate callbacks
sk: Nepodarilo sa prideliť spätné volania

en: Could not set log verbosity.
sk: Nepodarilo sa nastaviť podrobnosti logu.

en: Could not set log userdata.
sk: Nepodarilo sa nastaviť používateľské údaje záznamu.

en: Could not set log callback.
sk: Nepodarilo sa nastaviť spätné volanie záznamu.

en: SFTP Login
sk: Prihlásenie SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
sk: Použite vstupné pole užívateľské meno pre odpoveď na túto otázku.

en: Please enter your password.
sk: Prosím zadajte vaše heslo.

en: Site:
sk: Server:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
sk: Nepodarilo sa prečítať odkaz: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nové sedenie SSH.

en: Could not set a timeout.
sk: Nepodarilo sa nastaviť časový limit.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
sk: Nagleov algoritmus sa nepodarilo zakázať.

en: Could not set compression.
sk: Nepodarilo sa nastaviť kompresiu.

en: Could not set host.
sk: Nepodarilo sa nastaviť hostiteľa.

en: Could not set port.
sk: Nepodarilo sa nastaviť port.

en: Could not set username.
sk: Nepodarilo sa nastaviť užívateľské meno.

en: Could not parse the config file.
sk: Nepodarilo sa spracovať konfiguračný súbor.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
sk: Otvára sa SFTP pripojenie k hostiteľovi %1:%2

en: Could not get server public key type name
sk: Názov typu verejného kľúča servera sa nepodarilo získať

en: Could not create hash from server public key
sk: Nemôžem vytvoriť hash z verejného kľúča servera

en: Could not create fingerprint for server public key
sk: Nepodarilo sa vytvoriť odtlačok pre verejný kľúč servera

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
sk: Kľúč hostiteľa %1 pre tento server sa nenašiel, ale existuje iný typ kľúča.
    Útočník mohol zmeniť štandardný kľuč servera, aby zmiatol vášho klienta, aby si myslel, že kľúč neexistuje.
    Prosím kontaktujte svojho systémového administrátora.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
sk: Zmena identity hostiteľa

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
sk: <para>Kľúč hostiteľa pre server <emphasis>%1</emphasis> sa zmenil.</para><para>Môže to znamenať, že dochádza k podvrhnutiu DNS alebo že sa súčasne zmenila adresa IP hostiteľa a jeho kľúč hostiteľa.</para><para>Odtlačok kľúča %2 odoslaný vzdialeným hostiteľom je:<bcode>%3</bcode>Ste si istí, že chcete pokračovať v pripájaní?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
sk: Zlyhanie overenia hostiteľa

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
sk: <para>Pravosť hostiteľa <emphasis>%1</emphasis> nie je možné určiť.</para><para>Odtlačok kľúča %2 je:<bcode>%3</bcode>Ste si istí, že chcete pokračovať v pripájaní?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
sk: Pripojiť aj tak

en: Authentication failed.
sk: Overenie zlyhalo.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
sk: Overenie zlyhalo. Server neposlal žiadne metódy overenia

en: Please enter your username and password.
sk: Zadajte svoje užívateľské meno a heslo.

en: Incorrect username or password
sk: Neplatné užívateľské meno alebo heslo

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
sk: Nepodarilo sa vyžiadať podsystém SFTP. Uistite sa, že je SFTP na serveri povolený.

en: Could not initialize the SFTP session.
sk: Nepodarilo sa inicializovať sedenie SFTP.

en: Successfully connected to %1
sk: Úspešne pripojený k %1

en: Invalid sftp context
sk: Neplatný kontext sftp

en: Could not change permissions for
    %1
sk: Nepodarilo sa zmeniť práva pre
    %1
