kio_man - en to sk translation catalogue (29 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
sk: Nenašla sa žiadna manuálová stránka zodpovedajúca <resource>%1</resource>. <nl/><nl/>Skontrolujte, či ste správne napísali názov stránky, a všimnite si, že v názvoch manuálových stránok sa rozlišujú veľké a malé písmená.<nl/><nl/>Ak je názov správny, možno budete musieť rozšíriť cestu pre hľadanie manuálových stránok pomocou premennej prostredia <envar>MANPATH</envar> alebo konfiguračného súboru v <filename>/etc</filename> adresári.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
sk: Zadaná manuálna stránka odkazuje na inú stránku <filename>%1</filename>,<nl/>, ale odkazovanú stránku <filename>%2</filename> sa nepodarilo nájsť.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
sk: Manuálovú stránku <filename>%1</filename> sa nepodarilo prečítať.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
sk: Manuálovú stránku <filename>%1</filename> sa nepodarilo skonvertovať.

en: Manual Page Viewer Error
sk: Chyba prehliadača manuálových stránok

en: There is more than one matching man page:
sk: Existuje viac ako jedna zodpovedajúca manuálová stránka:

en: Multiple Manual Pages
sk: Viacero stránok manuálu

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
sk: Poznámka: ak čítate manuálovú stránku vo svojom jazyku, uvedomte si, že môže obsahovať chyby alebo môže byť zastaraná. V prípade pochybností by ste si mali pozrieť anglickú verziu.

en: Header Files
sk: Hlavičkové súbory

en: Header Files (POSIX)
sk: Hlavičkové súbory (POSIX)

en: User Commands
sk: Užívateľské príkazy

en: User Commands (POSIX)
sk: Používateľské príkazy (POSIX)

en: System Calls
sk: Systémové volania

en: Subroutines
sk: Podprogramy

en: Perl Modules
sk: Moduly Perl

en: Network Functions
sk: Sieťové funkcie

en: Devices
sk: Zariadenia

en: File Formats
sk: Formáty súborov

en: Games
sk: Hry

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: System Administration
sk: Systémová administrácia

en: Local Documentation
sk: Lokálna dokumentácia

en: New
sk: Nový

en: Main Manual Page Index
sk: Register hlavných manuálov

en: Section %1
sk: Sekcia %1

en: Index for section %1: %2
sk: Register pre sekciu %1: %2

en: Manual Page Index
sk: Register stránok manuálu

en: Generating Index
sk: Generuje sa register

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
sk: Nepodarilo sa nájsť program <command>%1</command>. Prosím nainštalujte ho, a ak je to potrebné, rozšírte cesty pomocou premennej prostredia <envar>PATH</envar>.
