kio5_afc - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
sk: Neošetrený kód chyby AFC '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
sk: Neošetrený kód chyby housearrest '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
sk: Neošetrený kód chyby instproxy '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
sk: Zariadenie je uzamknuté. Zadajte prístupový kód na zariadení a skúste to znova.

en: You have denied this computer access to the device.
sk: Tomuto počítaču ste zakázali prístup k zariadeniu.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
sk: Tomuto počítaču je potrebné povoliť prístup k zariadeniu. Akceptujte výzvu na zariadení a skúste to znova.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
sk: Nemožno získať prístup k zariadeniu. Uistite sa, že je odomknuté a umožňuje tomuto počítaču prístup k nemu.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
sk: Neošetrený kód lockdownd '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
sk: Neošetrený kód sbservices '%1'

en: Apple Devices
sk: Zariadenia Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
sk: Aplikácie

en: Cannot read without opening file first
sk: Nemožno čítať bez predchádzajúceho otvorenia súboru

en: Cannot seek without opening file first
sk: Nemožno hľadať bez predchádzajúceho otvorenia súboru

en: Cannot write without opening file first
sk: Nemožno zapisovať bez predchádzajúceho otvorenia súboru

en: Cannot rename between devices.
sk: Nemožno premenovať medzi zariadeniami.
