kio_thumbnail - en to si translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
si: කිසිඳු MIME වර්ගයක් සපයා නොමැත.

en: No or invalid size specified.
si: කිසිඳු අගයක් සපයා නොමැති හෝ වලංගු නොවන අගයක් සපයා ඇත.

en: Cannot create thumbnail for directory
si: බහාළුම සඳහා කුඩාරූපයක් සැකසිය නොහැක

en: No plugin specified.
si: ප්ලගිනයක් ලබාදී නොමැත.

en: Cannot load ThumbCreator %1
si: ThumbCreator %1 පූර්ණය කල නොහැක

en: Cannot create thumbnail for %1
si: %1 සඳහා කුඩාරූපය සැකසිය නොහැක

en: Failed to create a thumbnail.
si: කුඩාරූපය සැකසීමේ වරදක්.

en: Could not write image.
si: පිලිඹිබුව ලිවිය නොහැක.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
si: %1 හවුල් මතක කොටසට ඈඳිමේ වරදක්

en: Image is too big for the shared memory segment
si: හවුල් මතක කොටස සඳහා පිළිඹිබුව ඉතා විශාලයි
