kio_man - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
si: වැදගත්: ඔබ උදව් පිටු ඔබේ භාශාවෙන් කියවයි නම්, එහි වැරදි හා අඩුපාඩු තිබිය හැකි බව සලකන්න. සැකයක් ඇත්නම්, ඔබ ඉංග්‍රීසි සංස්කරණය බැලිය යුතුයි.

en: User Commands
si: පරිශීලක විධාන

en: System Calls
si: පද්ධති ඇමතුම්

en: Subroutines
si: අනුපිළිවෙත්

en: Perl Modules
si: Perl මොඩියුල

en: Network Functions
si: ජාල ක්‍රියාකාරකම්

en: Devices
si: උපකරණ

en: File Formats
si: ගොනු වර්ග

en: Games
si: ක්‍රීඩා

en: Miscellaneous
si: විවිධ

en: System Administration
si: පද්ධති පරිපාලනය

en: Kernel
si: කර්නලය

en: Local Documentation
si: ප්‍රාදේශීය ලේඛන

en: New
si: නව

en: Section %1
si: %1 කොටස

en: Generating Index
si: සූචිය ජනනය කරමින්
