kio_sftp - en to se translation catalogue (7 entries)

en: SFTP Login
se: SFTP-sisačáliheapmi

en: Site:
se: Fierpmádatbáiki:

en: Authentication failed.
se: Autentiseren filtii.

en: Please enter your username and password.
se: Attes geavaheaddjinama ja beassansáni.

en: Incorrect username or password
se: Boastu geavaheaddjinamma dahje beassansátni.

en: Successfully connected to %1
se: Lihkostuvai oktavuođaváldin dása: %1

en: Could not change permissions for
    %1
se: Ii sáhttán rievdadit vuoigatvuođaid %1 várás
