kio_fish - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
ru: Соединение...

en: Initiating protocol...
ru: Начало передачи данных...

en: Local Login
ru: Локальный вход

en: SSH Authentication
ru: Аутентификация SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
ru: Да

[ctx: @action:button]
en: No
ru: Нет

en: Disconnected.
ru: Подключение прервано.
