kio_fish - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
ro: Se conectează…

en: Initiating protocol...
ro: Se inițiază protocolul…

en: Local Login
ro: Autentificare locală

en: SSH Authentication
ro: Autentificare SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
ro: Da

[ctx: @action:button]
en: No
ro: Nu

en: Disconnected.
ro: Deconectat.
