kio_fish - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
pt_BR: Conectando...

en: Initiating protocol...
pt_BR: Iniciando protocolo...

en: Local Login
pt_BR: Login local

en: SSH Authentication
pt_BR: Autenticação SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
pt_BR: Sim

[ctx: @action:button]
en: No
pt_BR: Não

en: Disconnected.
pt_BR: Desconectado.
