kio_sftp - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
pl: Niepoprawne lub nieprawidłowe hasło

en: Could not allocate callbacks
pl: Nie można przydzielić wywołań zwrotnych

en: Could not set log verbosity.
pl: Nie można ustawić szczegółowości dziennika.

en: Could not set log userdata.
pl: Nie można ustawić dziennika danych użytkownika.

en: Could not set log callback.
pl: Nie można ustawić dziennika wywołań wstecznych.

en: SFTP Login
pl: Logowanie SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
pl: Użyj pola wejściowego 'username' aby odpowiedzieć na to pytanie.

en: Please enter your password.
pl: Proszę podać swoje hasło.

en: Site:
pl: Strona:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
pl: Nie można odczytać łącza: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
pl: Nie można utworzyć nowej sesji SSH.

en: Could not set a timeout.
pl: Nie można ustawić limitu czasowego.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
pl: Nie można wyłączyć algorytmu Nagle.

en: Could not set compression.
pl: Nie można ustawić poziomu kompresji.

en: Could not set host.
pl: Nie można ustawić gospodarza.

en: Could not set port.
pl: Nie można ustawić portu.

en: Could not set username.
pl: Nie można ustawić nazwy użytkownika.

en: Could not parse the config file.
pl: Nie można rozczłonkować pliku konfiguracji.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
pl: Ustalanie połączenia SFTP do gospodarza %1:%2

en: Could not get server public key type name
pl: Nie można uzyskać nazwy rodzaju klucza publicznego serwera

en: Could not create hash from server public key
pl: Nie można utworzyć hasza z klucza publicznego serwera

en: Could not create fingerprint for server public key
pl: Nie można utworzyć odcisku palca klucza publicznego serwera

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
pl: Nie znaleziono klucza dla serwera %1, ale istnieje inny rodzaj klucza.
    Atakujący mógł zmienić domyślny klucz serwera, żeby przekonać klienta, że klucz nie istnieje.
    Proszę skontaktować się z administratorem systemu.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
pl: Zmiana tożsamości gospodarza

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
pl: <para>Klucz gospodarza <emphasis>%1</emphasis> uległ zmianie.</para><para>To oznacza, że nastąpił atak DNS SPOOFING albo adres IP gospodarza i jego klucz zostały zmienione w tym samym czasie.</para><para>Odcisk klucza %2  wysłanego przez gospodarza to: <bcode>%3</bcode>Czy nadal chcesz się połączyć?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
pl: Niepowodzenie sprawdzenia gospodarza

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
pl: <para>Nie można potwierdzić tożsamości gospodarza <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>Odcisk palca klucza %2 to: <bcode>%3</bcode>Czy kontynuować połączenie?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
pl: Połącz mimo to

en: Authentication failed.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
pl: Nieudane uwierzytelnienie. Serwer nie wysłał żadnych metod uwierzytelnienia

en: Please enter your username and password.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika i hasło.

en: Incorrect username or password
pl: Zła nazwa użytkownika lub hasło

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
pl: Nie można wysłać zapytania do podsystemu SFTP. Proszę upewnić się, że SFTP jest włączone na serwerze.

en: Could not initialize the SFTP session.
pl: Nie można zainicjować sesji SFTP.

en: Successfully connected to %1
pl: Pomyślnie podłączono do %1

en: Invalid sftp context
pl: Nieprawidłowy kontekst sftp

en: Could not change permissions for
    %1
pl: Nie można zmienić uprawnień dla
    %1
