kio-extras - en to pl translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
pl[0]: Zapomnij o pliku
pl[1]: Zapomnij o plikach
pl[2]: Zapomnij o plikach

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
pl[0]: Zapomnij o miejscu
pl[1]: Zapomnij o miejscach
pl[2]: Zapomnij o miejscach

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
pl: Usuń zaznaczone pliki lub katalogi z ostatnio używanych w Dolphinie i Plazmie. Nie usuwa, ani nie przenosi zasobów.

en: Recent Documents
pl: Ostatnie dokumenty

en: Recent Files
pl: Ostatnie pliki

en: Recent Locations
pl: Ostatnie miejsca
