kio_thumbnail - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
nn: Ingen MIME-type vald.

en: No or invalid size specified.
nn: Ingen, eller ugyldig, storleik vald.

en: Cannot create thumbnail for directory
nn: Klarte ikkje laga miniatyrbilete for mappa

en: No plugin specified.
nn: Ingen programtillegg valde.

en: Cannot load ThumbCreator %1
nn: Klarte ikkje lasta «ThumbCreator %1»

en: Cannot create thumbnail for %1
nn: Klarte ikkje laga miniatyrbilete for «%1»

en: Failed to create a thumbnail.
nn: Klarte ikkje laga miniatyrbilete.

en: Could not write image.
nn: Klarte ikkje lagra biletet.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
nn: Klarte ikkje kopla til delt minneområde %1

en: Image is too big for the shared memory segment
nn: Biletet er for stort for det delte minneområdet
