kio_fish - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
nn: Koplar til …

en: Initiating protocol...
nn: Startar opp protokoll …

en: Local Login
nn: Lokal innlogging

en: SSH Authentication
nn: SSH-autentisering

[ctx: @action:button]
en: Yes
nn: Ja

[ctx: @action:button]
en: No
nn: Nei

en: Disconnected.
nn: Kopla frå.
