kio_sftp - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
ne: SFTP लगइन

en: Authentication failed.
ne: प्रमाणीकरण असफल भयो

en: Please enter your username and password.
ne: कृपया तपाईँको प्रयोगकर्तानाम र पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Incorrect username or password
ne: गलत प्रयोगकर्ता नाम वा पासवर्ड

en: Successfully connected to %1
ne: %1 मा सफलतापूर्वक जडान भयो
