kio_man - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
ne: द्रष्टव्य: यदि तपाईँ आफ्नै भाषामा म्यान पृष्ठ पढ्नु हुन्छ भने, सावधान हुनुहोस् यसमा केही गल्तिहरू र केही असुविधा हुन सक्दछ । विरोधाभास भएमा, तपाईँले अङ्ग्रेजी संस्करणमा हेर्न सक्नुहुन्छ ।

en: User Commands
ne: प्रयोगकर्ता आदेश

en: System Calls
ne: प्रणाली बोलवट

en: Subroutines
ne: उप कार्यतालिका

en: Perl Modules
ne: पर्ल मोड्युल

en: Network Functions
ne: सञ्जाल प्रकार्य

en: Devices
ne: यन्त्र

en: File Formats
ne: फाइल ढाँचा

en: Games
ne: खेल

en: Miscellaneous
ne: विविध

en: System Administration
ne: प्रणाली प्रशासन

en: Kernel
ne: कर्नेल

en: Local Documentation
ne: स्थानीय मिसिलीकरण

en: New
ne: नयाँ

en: Generating Index
ne: अनुक्रमणिका उत्पन्न गर्दैछ
