kio_thumbnail - en to nds translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
nds: Keen MIME-Typ angeven.

en: No or invalid size specified.
nds: Keen oder nich gellen Grött angeven.

en: Cannot create thumbnail for directory
nds: Vöransicht för Orner lett sik nich opstellen

en: No plugin specified.
nds: Keen Plugin angeven.

en: Cannot load ThumbCreator %1
nds: ThumbCreator %1 lett sik nich laden

en: Cannot create thumbnail for %1
nds: Vöransicht för "%1" lett sik nich opstellen

en: Failed to create a thumbnail.
nds: Opstellen vun Vöransicht fehlslaan

en: Could not write image.
nds: Bild lett sik nich schrieven.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
nds: Anfögen an Afsnitt %1 vun den deelten Spieker fehlslaan

en: Image is too big for the shared memory segment
nds: Bild is to groot för den Afsnitt vun den deelten Spieker
