kio_sftp - en to nb translation catalogue (26 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
nb: Ukorrekt eller ugyldig passord

en: Could not allocate callbacks
nb: Klarte ikke å tilordne tilbakekall

en: Could not set log verbosity.
nb: Klarte ikke angi ordrikhet for loggen.

en: Could not set log userdata.
nb: Klarte ikke angi brukerdata for loggen.

en: Could not set log callback.
nb: Klarte ikke å tilordne tilbakekall for loggen.

en: SFTP Login
nb: SFTP login

en: Use the username input field to answer this question.
nb: Bruk tekstfeltet brukernavn til å svare på dette spørsmålet.

en: Please enter your password.
nb: Oppgi passordet ditt.

en: Site:
nb: Nettsted:

en: Could not create a new SSH session.
nb: Klarte ikke opprette en ny SSH-økt.

en: Could not set a timeout.
nb: Klarte ikke angi et tidsavbrudd.

en: Could not set compression.
nb: Klarte ikke angi kompresjon.

en: Could not set host.
nb: Klarte ikke angi vert.

en: Could not set port.
nb: Klarte ikke angi port.

en: Could not set username.
nb: Klarte ikke angi brukernavn.

en: Could not parse the config file.
nb: Kunne ikke tolke oppsettsfila.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
nb: Åpner SFTP-tilkobling til vert %1:%2

en: Could not create hash from server public key
nb: Klarte ikke å opprette hash ut fra tjenerens offentlige nøkkel

en: Authentication failed.
nb: Autentisering mislyktes.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
nb: Autentisering mislyktes. Tjeneren sendte ikke noen autentiseringsmetoder.

en: Please enter your username and password.
nb: Skriv inn brukernavn og passord.

en: Incorrect username or password
nb: Ukorrekt brukernavn eller passord

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
nb: Klarer ikke forespørre SFTP-subsystemet. Se etter et SFTP er slått på på tjeneren.

en: Could not initialize the SFTP session.
nb: Klarte ikke klargjøre SFTP-økta.

en: Successfully connected to %1
nb: Vellykket tilkobling til %1

en: Could not change permissions for
    %1
nb: Klarte ikke å forandre rettigheter for
    %1
