kio_thumbnail - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
ms: Tiada Jenis MIME dinyatakan.

en: No or invalid size specified.
ms: Saiz tiada atau tidak sah dinyatakan.

en: Cannot create thumbnail for directory
ms: Tidak dapat mencipta thumbnail untuk direktori

en: No plugin specified.
ms: Tiada plugin dinyatakan.

en: Cannot load ThumbCreator %1
ms: Tidak dapat memuatkan ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
ms: Tidak dapat mencipta thumbnail untuk %1

en: Failed to create a thumbnail.
ms: Gagal mencipta thumbnail.

en: Could not write image.
ms: Tidak dapat menulis imej.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ms: Gagal untuk melekap ke segmen memori berkongsi %1

en: Image is too big for the shared memory segment
ms: Imej terlalu besar untuk segmen perkongsian memori
