kio_sftp - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Could not allocate callbacks
ms: Tidak dapat memperuntukkan callback

en: SFTP Login
ms: Log masuk SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
ms: Guna medan masukan nama pengguna untuk menjawab soalan ini.

en: Could not create a new SSH session.
ms: Tidak dapat mulakan sesi baru SSH.

en: Could not set a timeout.
ms: Tidak dapat menetapkan masatamat.

en: Could not set compression.
ms: Tidak dapat menetapkan mampatan.

en: Could not set host.
ms: Tidak dapat menetapkan hos.

en: Could not set port.
ms: Tidak dapat menetapkan port.

en: Authentication failed.
ms: Autentikasi gagal.

en: Please enter your username and password.
ms: Sila masukkan nama pengguna anda dan kata laluan.

en: Incorrect username or password
ms: Nama pengguna atau kata laluan salah

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
ms: Tidak dapat meminta untuk subsistem SFTP. Pastikan SFTP dihidupkan pada pelayan

en: Could not initialize the SFTP session.
ms: Tidak dapat memulakan sesi SFTP.

en: Successfully connected to %1
ms: Berjaya sambung ke %1

en: Could not change permissions for
    %1
ms: Tidak dapat mengubah keizinan untuk
    %1
