kio_fish - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
mr: जोडत आहे...

en: Initiating protocol...
mr: शिष्टाचार प्रारंभ करत आहे...

en: Local Login
mr: स्थानिक प्रवेश

en: SSH Authentication
mr: SSH अधिप्रमाणन

en: Disconnected.
mr: जुळवणी तुटली.
