kio_sftp - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
mk: SFTP најава

en: Authentication failed.
mk: Проверката за автентичност е неуспешна.

en: Please enter your username and password.
mk: Внесете ги вашите корисничко име и лозинка:

en: Incorrect username or password
mk: Погрешно корисничко име или лозинка

en: Successfully connected to %1
mk: Успешно поврзан со %1
