kio_thumbnail - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
mai: कोनो माइम क़िस्म निर्दिष्ट नहि अछि.

en: No or invalid size specified.
mai: आकार अथवा तँ अवैध अछि अथवा नहि देल गेल अछि.

en: No plugin specified.
mai: कोनो प्लगइन उल्लेखित नहि अछि.

en: Cannot load ThumbCreator %1
mai: थम्बक्रिएटर %1 केँ लोड नहि कए सकल

en: Cannot create thumbnail for %1
mai: %1 क' लेल लघुछवि बनाएल नहि जाए सकैत

en: Failed to create a thumbnail.
mai: लघुछवि बनाबै मे असफल

en: Could not write image.
mai: चित्र केँ लिखल नहि जाए सकल.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
mai: साझा मेमोरी खण्ड %1 मे जुड़ब मे असफल

en: Image is too big for the shared memory segment
mai: साझा मेमोरी खण्ड क' लेल ई चित्र बेसी पैघ अछि
