kio_man - en to mai translation catalogue (16 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
mai: नोट:  जँ अहाँ मैन पृष्ठ केँ अपन भाषा मे पढ़ि रहल अछि तँ ई ध्यान राखू जे एहिमे किछु त्रुटि भए सकैत अछि अथवा फेर ई पुरान भए सकैत अछि. संशय कए स्थिति मे एकर अंग्रेजी संस्करण केँ देखू.

en: User Commands
mai: प्रयोक्ता कमांड

en: System Calls
mai: सिस्टम कालसभ

en: Subroutines
mai: उपदिनचर्या

en: Perl Modules
mai: पर्ल माड्यूल्स

en: Network Functions
mai: नियंत्रक प्रकार्य

en: Devices
mai: डिवाइस

en: File Formats
mai: फाइल फार्मेट

en: Games
mai: खेल

en: Miscellaneous
mai: विविध

en: System Administration
mai: सिस्टम प्रशासन

en: Kernel
mai: कर्नेल

en: Local Documentation
mai: स्थानीय दस्तावेजीकरण

en: New
mai: नवीन

en: Section %1
mai: खंड %1

en: Generating Index
mai: निर्देशिका बनाएल जाए रहल अछि
