kio_sftp - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
lt: Neteisinga ar netinkama slaptafrazė

en: Could not allocate callbacks
lt: Nepavyko sukurti atgalinių iškvietų

en: Could not set log verbosity.
lt: Nepavyko nustatyti žurnalo detalumo.

en: Could not set log userdata.
lt: Nepavyko nustatyti žurnalo naudotojo duomenų.

en: Could not set log callback.
lt: Nepavyko nustatyti žurnalo atgalinės iškvietos.

en: SFTP Login
lt: SFTP prisiregistravimas

en: Use the username input field to answer this question.
lt: Atsakykite į šitą klausimą naudotojo vardo įvedimo lauke.

en: Please enter your password.
lt: Prašome įvesti savo slaptažodį.

en: Site:
lt: Sritis:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
lt: Nepavyko perskaityti nuorodos: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
lt: Nepavyko sukurti naujos SSH sesijos.

en: Could not set a timeout.
lt: Nepavyko nustatyti skirto laiko.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
lt: Nepavyko išjungti „Nagle“ algoritmo.

en: Could not set compression.
lt: Nepavyko nustatyti suspaudimo.

en: Could not set host.
lt: Nepavyko nustatyti mazgo.

en: Could not set port.
lt: Nepavyko nustatyti prievado.

en: Could not set username.
lt: Nepavyko nustatyti naudotojo vardo.

en: Could not parse the config file.
lt: Nepavyko išnagrinėti konfigūracinio failo.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
lt: Atveriamas SFTP prisijungimas prie mazgo %1:%2

en: Could not get server public key type name
lt: Nepavyko gauti serverio viešojo rakto tipo pavadinimo

en: Could not create hash from server public key
lt: Nepavyko iš serverio viešojo rakto sukurti maišos

en: Could not create fingerprint for server public key
lt: Nepavyko serverio viešajam raktui sukurti kontrolinį kodą

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
lt: %1 mazgo raktas šiam serveriui nebuvo rastas, bet yra kito tipo raktas.
    Užpuolikas galėjo pakeisti numatytąjį serverio raktą, kad priverstų jus manyti, jog rakto nėra.
    Susisiekite su savo sistemos administratoriumi.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
lt: Mazgo tapatybės pasikeitimas

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
lt: <para>Pasikeitė mazgo raktas, skirtas serveriui <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>Tai gali reikšti, kad arba vyksta apsimetimas kitu DNS, arba tuo pačiu metu pasikeite mazgo IP adresas ir jo raktas.</para><para>%2 rakto kontrolinis kodas, kurį išsiuntė nuotolonis mazgas, yra:<bcode>%3</bcode>Ar tikrai norite tęsti ir prisijungti?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
lt: Mazgo patikrinimo nesėkmė

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
lt: <para>Nepavyksta nustatyti <emphasis>%1</emphasis> mazgo autentiškumo.</para><para>%2 rakto kontrolinis kodas yra:<bcode>%3</bcode>Ar tikrai norite tęsti ir prisijungti?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
lt: Vis tiek prisijungti

en: Authentication failed.
lt: Autentikavimas nepavyko.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
lt: Tapatybės nustatymas nepavyko. Serveris nesiuntė jokių tapatybės nustatymo metodų

en: Please enter your username and password.
lt: Prašome įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Incorrect username or password
lt: Neteisingas naudotojo vardas ar slaptažodis

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
lt: Nepavyko paprašyti SFTP subsistemos. Įsitikinkite, kad SFTP yra įjungta serveryje.

en: Could not initialize the SFTP session.
lt: Nepavyko pradėti SFTP sesijos.

en: Successfully connected to %1
lt: Sėkmingai prisijungta prie %1

en: Invalid sftp context
lt: Neteisingas sftp kontekstas

en: Could not change permissions for
    %1
lt: Nepavyko pakeisti leidimų objektui
    %1
