kio_fish - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Initiating protocol...
lt: Inicijuojamas protokolas...

en: Local Login
lt: Vietinis prisijungimas

en: SSH Authentication
lt: SSH tapatybės nustatymas

[ctx: @action:button]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: @action:button]
en: No
lt: Ne

en: Disconnected.
lt: Atsijungta.
