kio-extras - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
lt: Neapdorotas AFC klaidos kodas „%1“

en: Unhandled housearrest error code '%1'
lt: Neapdorotas housearrest klaidos kodas „%1“

en: Unhandled instproxy error code '%1'
lt: Neapdorotas instproxy klaidos kodas „%1“

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
lt: Šis įrenginys užrakintas. Įveskite įrenginyje prieigos kodą ir bandykite dar kartą.

en: You have denied this computer access to the device.
lt: Jūs uždraudėte šiam kompiuteriui prieigą prie įrenginio.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
lt: Turite leisti šiam kompiuteriui prieigą prie įrenginio. Priimkite užklausą įrenginyje ir bandykite dar kartą.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
lt: Nepavyksta gauti prieigos prie įrenginio. Įsitikinkite, kad jis yra atrakintas ir leiskite kompiuteriui jį pasiekti.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
lt: Neapdorotas lockdownd kodas „%1“

en: Unhandled sbservices code '%1'
lt: Neapdorotas sbservices kodas „%1“

en: Apple Devices
lt: „Apple“ įrenginiai

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
lt: Programėlės

en: Cannot read without opening file first
lt: Nepavyksta perskaityti prieš tai neatvėrus failo

en: Cannot seek without opening file first
lt: Nepavyksta ieškoti prieš tai neatvėrus failo

en: Cannot write without opening file first
lt: Nepavyksta rašyti prieš tai neatvėrus failo

en: Cannot rename between devices.
lt: Nepavyksta pervadinti tarp įrenginių.
