kio_sftp - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
ku: Têketina SFTP

en: Authentication failed.
ku: Erêkirin pêk nehat.

en: Please enter your username and password.
ku: Jê kerema xwe navê bikarhêner û nasnavê têkevê.

en: Incorrect username or password
ku: Navê bikarhêner an jî nasnav şaşî ye

en: Successfully connected to %1
ku: Bi serfiraz bi %1 re hat girêdan
